See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Gevelrenovatie E-blok
Beschrijving: Gevelrenovatie E-blok
Interne identificatiecode: PPP0FG-915/5396/2025-015
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-015_1