435637-2026 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – e-Market 844 - Solution Architect Java Angular & microservices
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: e-Market 844 - Solution Architect Java Angular & microservices
Interne identificatiecode: 0000799972 - ELE _ Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000799972 - ELE _ Q - 1
Beschrijving: e-Market 844 - Solution Architect Java Angular & microservices
Interne identificatiecode: 1