Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidwest-Overijssel (NL212)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Wijhe