2. Procedure
Procedure
Titel: Raadsinformatiesysteem Gemeente Waalre
Beschrijving: Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst de processen rondom bestuurlijke besluitvorming op een efficiënte en gebruiksvriendelijke manier ondersteunen met een raadsinformatiesysteem. Daarnaast wil de gemeente de raadsvergaderingen digitaal beschikbaar stellen aan belangstellenden. Hiermee wil de gemeente de afstand tot inwoners en bedrijven verkleinen, en de betrokkenheid bij de gemeente versterken. De opdracht omvat de volgende onderdelen: - het beschikbaar stellen van een RaadslnformatieSysteem (RlS); - het leveren en onderhouden van livestreaming en videotulen; - het migreren van de gegevens van de huidige applicatie(s) naar de nieuwe applicatie (waar van toepassing). - de implementatie van de applicatie, het inrichten van de processen en het opleiden van de gebruikers. Het systeem moet als SaaS-software aangeboden worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000