See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en installatie nieuw geluidssysteem voor Kortrijkse Schouwburg
Beschrijving: Aankoop en installatie nieuw geluidssysteem voor Kortrijkse Schouwburg
Interne identificatiecode: PPP0I4-3322/6043/2025/3322
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/3322 1_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Zie getailleerde uitwerking in de technische bepalingen van dit bestek.)