See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectopdracht – Toezichthouder MKB (32-36 uur per week)
Beschrijving: Wat ga je doen? Aanleiding van de opdracht Binnen het team MKB is behoefte aan tijdelijke extra capaciteit voor het uitvoeren en coördineren van toezicht- en handhavingstaken binnen het kader van de Omgevingswet en aanverwante milieuwetgeving. Hiervoor wordt een toezichthouder MKB ingehuurd. Doel van de opdracht De opdrachtnemer draagt bij aan het effectief uitvoeren van toezicht- en handhavingstaken binnen het MKB-segment, met als doel het bevorderen van naleving van wet- en regelgeving en het waarborgen van een veilige en duurzame leefomgeving binnen de provincie Utrecht. De opdracht richt zich specifiek op het uitvoeren van controles/hercontroles bij MKB-bedrijven binnen de provincie Utrecht. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor een tijdige, kwalitatieve en volledige uitvoering en afhandeling van deze controles, inclusief rapportage en eventuele opvolging. Resultaat van de opdracht • Voert een meertal controles/hercontroles uit bij MKB-bedrijven die zijn uitgevoerd; • Bevindingen, rapportages en administratieve afhandeling volledig en tijdig zijn afgerond; • Eventuele overtredingen conform geldende procedures zijn opgepakt; • De opdrachtgever periodiek inzicht heeft gekregen in de voortgang van de controles. Resultaatgebieden • Het uitvoeren van toezicht- en handhavingstaken binnen het kader van onder andere de Omgevingswet en Wet milieubeheer; • Het zelfstandig uitvoeren en coördineren van controles bij MKB-bedrijven; • Het signaleren van overtredingen en – indien noodzakelijk – handhavend optreden binnen meerdere complexe beleidsterreinen; • Het opstellen van rapportages, bevindingen en administratieve afhandeling naar aanleiding van uitgevoerde controles; • Het tijdig signaleren wanneer specialistische ondersteuning of juridische expertise noodzakelijk is; • Het deelnemen aan werk- en projectgroepen gericht op verbetering van beleid en uitvoering; • Het geven van voorlichting aan belanghebbenden en het vertegenwoordigen van de Omgevingsdienst Utrecht richting opdrachtgevers, inwoners en bedrijven.
Interne identificatiecode: Vergunning & Handhaving
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000