436275-2024 - Mededinging
Nederland – Anorganische chemische basisproducten – WFRL-11-33408 Metaalzouten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: WFRL-11-33408 Metaalzouten
Beschrijving: Opdracht De opdracht betreft het leveren van metaalzouten in bulk voor de zuiveringen (vloeibaar, minimaal 40 gew.% opl. FeCl3). Duur raamovereenkomst: De duur van de raamovereenkomst is twee (2) vaste jaren met een verlengingsoptie van twee (2) x één (1) jaar. De totale looptijd inclusief verlengingen komt hiermee op vier (4) jaar.
Interne identificatiecode: WFRL-11-33408 Metaalzouten
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24310000 Anorganische chemische basisproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000