2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud watergangen en schouwsloten gemeente Hoogeveen
Beschrijving: Onderhoud watergangen en schouwsloten. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het uitmaaien van watergangen en schouwsloten - het verzamelen van vrijgekomen maaisel - het schoonmaken van de duikers Er is een geraamde waarde gemaakt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: onderhoud watergangen en schouwsloten
Beschrijving: De gemeente Hoogeveen wil een overeenkomst afsluiten met één (1) partij voor het onderhoud aan de watergangen en schouwsloten binnen deze gemeente. Er is een geraamde waarde van de opdracht vastgesteld. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is een overeenkomst af te sluiten met 1 partij inclusief verlengingsopties.