436563-2024 - Resultaat
België – Cateringdiensten – Bedrijfs- en event catering Havenhuis
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfs- en event catering Havenhuis
Beschrijving: Met deze opdracht wordt de markt bevraagd voor volgende opdrachten: • Uitbating bedrijfsrestaurant, meetingroomservices & fine dining in het Havenhuis • Event catering (en fine dining) in het Havenhuis
Interne identificatiecode: PPP0B3-14827/4774/B11131
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bedrijfsrestaurant, meetingroomservices, fine dining
Beschrijving: Bedrijfsrestaurant, meetingroomservices, fine dining
Interne identificatiecode: B11131
Perceel: LOT-0002
Titel: Event catering (en fine dining)
Beschrijving: Event catering (en fine dining)