436876-2026 - Mededinging
België – Groenten, fruit en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor het leveren van seizoensgebonden groenten en fruit
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van seizoensgebonden groenten en fruit
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van seizoensgebonden groenten en fruit
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5890/6463/SLS/2026/013 - ID5890
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2026/013 - ID5890_1