Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Technisch beheer en onderhoud E&W installaties
Referentienummer: AGR-10005
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Preventief en correctief onderhoud en technische beheeractiviteiten t.a.v. de werktuigbouwkundige en elektrotechnische gebouwgebonden installaties (E&W installaties). Tevens wordt het onderhoud van gebruikersinstallaties, zoals autobruggen, afzuiginstallaties, etc. opgenomen in deze aanbesteding.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Haarlemmermeer
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
Perceel 2: Haarlem
Perceel nr.: 2
Perceel 3: IJmond
Perceel nr.: 3