437543-2024 - Mededinging
Nederland – Printers en plotters – Multifunctionals
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Multifunctionals
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van Multifunctionals voor de locaties van Stichting School. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2024/0715AB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van Multifunctionals voor de locaties van Stichting SchOOL Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) maanden