437592-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Software en informatiesystemen – Aankondiging van vrijwillige transparantie: Blokkeersoftware
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie: Blokkeersoftware
Beschrijving: De inkoopbehoefte betreft een lockdown browser met ingebouwde ondersteuning voor toetsen met additionele desktopapplicaties inclusief een preventief blokkeermechanisme met een extra detectie laag om het hoogst mogelijke niveau van fraudepreventie te bereiken.
Interne identificatiecode: Blokkeerssoftware Schoolyear
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 9