437779-2024 - Mededinging
Nederland – Computerapparatuur – ICT hardware
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT hardware
Beschrijving: Het leveren van ICT apparatuur en aanverwante diensten Geschatte waarde € 13.800.000 en een maximale waarde van € 20.700.000
Interne identificatiecode: 2024-467
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren van ICT apparatuur en aanverwante diensten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie