See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Een meerjarige overeenkomst (48 maanden) voor de aankoop van samengeperste en vloeibaar gemaakte gassen voor algemeen gebruik; het huren van gasflessen, eigendom van de leverancier, voor deze gassen en het huren van reservoirs voor de opslag van vloeibare gassen in bulk.
Beschrijving: Een meerjarige overeenkomst (48 maanden) voor de aankoop van samengeperste en vloeibaar gemaakte gassen voor algemeen gebruik; het huren van gasflessen, eigendom van de leverancier, voor deze gassen en het huren van reservoirs voor de opslag van vloeibare gassen in bulk.
Interne identificatiecode: 24SD570
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24110000 Industriële gassen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24SD570 - 1
Beschrijving: sterk gekoeld, vloeibaar gemaakte gassen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 24SD570 - 2
Beschrijving: Samengeperste gassen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 24SD570 - 3
Beschrijving: Helium
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 24SD570 - 4
Beschrijving: Koelgassen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 24SD570 - 5
Beschrijving: Lasgassen
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: 24SD570 - 6
Beschrijving: Duikgassen
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: 24SD570 - 7
Beschrijving: Speciale gasmengsels
Interne identificatiecode: 7