43795-2023 - ResultaatNederland-Bilthoven: Kalibreerdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kalibratiedienstverlening t.b.v. diverse Rijkslaboratoria
Referentienummer: RIVM/RH/206747
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50433000 Kalibreerdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Vanuit de Rijksinkoopcategorie Laboratorium is door het Inkoopuitvoeringscentrum van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (IUC-RIVM) voor verschillende Rijkslaboratoria geïnventariseerd in hoeverre er behoefte is aan kalibratiedienstverlening. Deze Rijkslaboratoria (Deelnemende organisaties/Deelnemers) maken voor de kalibratie gebruik van diverse kalibratiedienstverleners.
Waar gesproken wordt over kalibratiedienstverlening, wordt bedoeld: preventief onderhoud, kalibratie, justering en eventueel reparatie. Zowel asfound, asreturned als asfound. De kalibratiedienstverlening omvat de kalibratie van 4 noemenswaardige groepen apparatuur: balansen, pipetten, thermovoelers en thermo/hygrometers, waartoe de Tender is opgesplitst in 4 aparte percelen. Alle kalibratiedienstverlening moet (geaccrediteerd) worden uitgevoerd middels de ISO 17025.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Balansen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71900000 Laboratoriumdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1: kalibratie van balansen.
De kalibratie van balansen betreft onder andere bovenwegers, analytische balansen en micro balansen met zeer uiteenlopende weegpunten. De kalibratiedienstverlening moet uitgevoerd worden op locatie van de Deelnemer door een RVA geaccrediteerde leverancier die werkt conform de EURAMET-CG-18 en daarmee ook conform de ISO 17025. In de Excel 'Overzicht te kalibreren apparatuur v1.0', werkblad 1, is te zien om hoeveel balansen het gaat en om welke types balansen het gaat. Hierin staat ook opgenomen wat de frequentie en criteria zijn van de kalibratie.
Pipetten
Perceel nr.: 2
Perceel 2: kalibratie van pipetten.
De kalibratie van pipetten betreft onder andere monochannel, multichannel, 8-kanaals of 12-kanaals pipet. De kalibratiedienstverlening moet uitgevoerd worden op locatie van de Deelnemer door een RVA geaccrediteerde leverancier die werkt conform de ISO 8655. In de Excel 'Overzicht te kalibreren apparatuur v1.0', werkblad 2, is te zien om hoeveel pipetten het gaat en om welke types pipetten het gaat. Hierin staat ook opgenomen wat de frequentie en criteria zijn van de kalibratie.
Thermovoelers op locatie van de Deelnemers
Perceel nr.: 3
Perceel 3: kalibratie van thermovoelers op locatie van de Deelnemers.
De kalibratie van thermovoelers moet uitgevoerd worden op locatie van de Deelnemer door een RVA geaccrediteerde leverancier. In de Excel 'Overzicht te kalibreren apparatuur v1.0', werkblad 3,  is te zien om hoeveel thermovoelers het gaat en om welke types thermovoelers het gaat. Hierin staat ook opgenomen wat de frequentie en criteria zijn van de kalibratie.
Thermo-/hygrometers en thermovoelers op locatie van de leverancier
Perceel nr.: 4
Perceel 4: kalibratie van thermo-/hygrometers en thermovoelers op locatie van leverancier.
De kalibratie gaat om handheld apparaten en omvat kalibratie van zowel temperatuur- als van de hygrometer-functie. De kalibratie van thermo-/hygrometers moet uitgevoerd worden op locatie van een RVA geaccrediteerde leverancier. In de Excel 'Overzicht te kalibreren apparatuur v1.0', werkblad 4, is te zien om hoeveel apparaten het gaat en om welke types thermo-/hygrometers het gaat. Hierin staat ook opgenomen wat de frequentie en criteria zijn van de kalibratie.