4380-2024 - Resultaat
Nederland – Straatreinigings- en veegdiensten – Borstelen onkruid op verhardingen Goirle
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Borstelen onkruid op verhardingen Goirle
Beschrijving: Opdrachtgever wenst met één Opdrachtnemer een Raamovereenkomst voor Borstelen onkruid op verhardingen Goirle op te stellen, die gedurende de looptijd van de op te stellen Raamovereenkomst voldoet aan de minimum voorwaarden voor de uitvoering van de opdracht. zie bestek
Interne identificatiecode: 2023-202
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Borstelen onkruid op verhardingen Goirle
Beschrijving: zie bestek zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -