2. Procedure
Procedure
Titel: Niet openbare aanbesteding Grafische vormgeving
Beschrijving: De aanbestedingsprocedure bestaat uit twee fasen: de selectiefase en de offertefase. In de selectiefase worden gegadigden geselecteerd die een offerte uit mogen brengen in de offertefase. De scope van de opdracht is: • Vormgeving in de vastgestelde huisstijl van de gemeente Zaanstad, onderverdeeld in: o Het vormgeven van offline communicatiemiddelen, waaronder tenminste: brochures, posters, (wand)stickers, folders, flyers, advertenties, infographics. o Het vormgeven van online communicatiemiddelen, waaronder tenminste: banners, social advertenties, (PowerPoint)presentaties, digitale factsheets, toegankelijke pdf's. o Het ontwerpen van creatieve, effectieve concepten in de vastgestelde huisstijl en de diverse (offline-en/of online) communicatiemiddelen die daaruit voortkomen. • Adviseren over de vormgeving van het gevraagde middel of middelen in relatie tot het doel, de doelgroep en de boodschap die moet worden overgebracht. zie aanbestedingsdocumenten. De geraamde omvang van de opdracht is € 676.000, - exclusief btw voor de maximale looptijd van de raamovereenkomst van vier (4) jaar. De maximale waarde van de opdracht is € 900.000, - exclusief btw voor de maximale looptijd van de raamovereenkomst van vier (4) jaar. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.
Interne identificatiecode: 2025-31
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbestedingsprocedure bestaat uit twee fasen: de selectiefase en de offertefase. In de selectiefase worden gegadigden geselecteerd die een offerte uit mogen brengen in de offertefase. In de offertefase wordt de inhoudelijke inschrijving aan de hand van gunningcriteria beoordeeld om te komen tot de winnende inschrijving(en). Gemeente Zaanstad is voornemens om vijf (5) gegadigden uit te nodigen die een offerte mogen uitbrengen. Indien het aantal gegadigden dat niet wordt uitgesloten en dat aan de geschiktheidseisen en selectiecriteria voldoet lager is dan vijf (5), maar groter of gelijk aan twee (2), kan gemeente Zaanstad de procedure voortzetten door die gegadigde(n) uit te nodigen die aan de geschiktheidseisen voldoen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbestedingsprocedure bestaat uit twee fasen: de selectiefase en de offertefase. In de selectiefase worden gegadigden geselecteerd die een offerte uit mogen brengen in de offertefase. In de offertefase wordt de inhoudelijke inschrijving aan de hand van gunningcriteria beoordeeld om te komen tot de winnende inschrijving(en). De scope van de opdracht is: • Vormgeving in de vastgestelde huisstijl van de gemeente Zaanstad, onderverdeeld in: o Het vormgeven van offline communicatiemiddelen, waaronder tenminste: brochures, posters, (wand)stickers, folders, flyers, advertenties, infographics. o Het vormgeven van online communicatiemiddelen, waaronder tenminste: banners, social advertenties, (PowerPoint)presentaties, digitale factsheets, toegankelijke pdf's. o Het ontwerpen van creatieve, effectieve concepten in de vastgestelde huisstijl en de diverse (offline-en/of online) communicatiemiddelen die daaruit voortkomen. • Adviseren over de vormgeving van het gevraagde middel of middelen in relatie tot het doel, de doelgroep en de boodschap die moet worden overgebracht. De scope van de opdracht is: • Vormgeving in de vastgestelde huisstijl van de gemeente Zaanstad, onderverdeeld in: o Het vormgeven van offline communicatiemiddelen, waaronder tenminste: brochures, posters, (wand)stickers, folders, flyers, advertenties, infographics. o Het vormgeven van online communicatiemiddelen, waaronder tenminste: banners, social advertenties, (PowerPoint)presentaties, digitale factsheets, toegankelijke pdf's. o Het ontwerpen van creatieve, effectieve concepten in de vastgestelde huisstijl en de diverse (offline-en/of online) communicatiemiddelen die daaruit voortkomen. • Adviseren over de vormgeving van het gevraagde middel of middelen in relatie tot het doel, de doelgroep en de boodschap die moet worden overgebracht. Zie aanbestedingsdocumenten. De geraamde omvang van de opdracht is € 676.000, - exclusief btw voor de maximale looptijd van de raamovereenkomst van vier (4) jaar. De maximale waarde van de opdracht is € 900.000, - exclusief btw voor de maximale looptijd van de raamovereenkomst van vier (4) jaar. Als de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt, zijn wij verplicht de overeenkomst op te zeggen, met onmiddellijke ingang en zonder verplicht te zijn tot het betalen van een vergoeding.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst die wordt aangegaan voor de uitvoering van de opdracht geldt voor de duur van twee (2) jaar. De raamovereenkomst kan eenzijdig voor twee (2) keer door ons onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.