438595-2023 - MededingingNederland-Groningen: Liftonderhoud
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud en investeringen liften
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50750000 Liftonderhoud
II.1.4.
Korte beschrijving
De RUG is voornemens om een nieuwe overeenkomst te sluiten voor het onderhoud van liften, hiermee bedoelen we conform NEN2767 preventief, correctief en vervangings- of investeringsonderhoud en andere noodzakelijke onderhoudswerkzaamheden aan de installaties. Het doel van het onderhoud is het garanderen van veiligheid, zoveel mogelijk beschikbaarheid van de installaties en het in stand houden van het onderhoudsniveau. Hiertoe heeft de RUG deze openbare Europese aanbesteding opgezet voor de gehele RUG. De opdracht wordt in drie percelen in de markt gezet, te weten:
Perceel 1 Binnenstad
Perceel 2 Zernike Complex
Perceel 3 Gevelonderhoudsinstallaties
Per perceel beoogt de RUG om één dienstverlener te contracteren.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 6 700 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor één perceel
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Binnenstad
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
65 transport installaties
Geschatte waarde € 4.400.000 (excl. BTW)
Perceel 2: Zernike Complex
Perceel nr.: 2
43 transport installaties
Geraamde waarde € 1.800.000 (excl. BTW)
Perceel 3: Gevelliften
Perceel nr.: 3
10 transport installaties
Geraamde waarde € 500.000 (excl. BTW)