438816-2025 - Resultaat
Nederland – Ondersteunende diensten voor de overheid – Toetsen aanvragen Omgevingsvergunningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Toetsen aanvragen Omgevingsvergunningen
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding van gemeente Eindhoven, hierna te noemen Opdrachtgever [OG] is het vinden van een partij die Opdrachtgever flexibel kan ondersteunen door zelfstandig aanvragen om Omgevingsvergunningen, de dossiers (of een deel hiervan) volledig te behandelen wanneer dit, afhankelijk van de fluctuerende vraag, nodig is. Aanbestedende dienst wenst met onderhavige raamovereenkomst flexibiliteit, bij fluctuerende aantallen conceptverzoeken en aanvragen om omgevingsvergunningen en/of meldingen, te hebben. Opdrachtgever heeft namelijk niet altijd afdoende capaciteit om deze fluctuerende vraag altijd volledig zelf te kunnen beantwoorden. De afdeling Vergunningen wil daarom wanneer er sprake is van een piek van aanvragen om Omgevingsvergunningen, (een deel van) deze dossiers volledig kunnen uitbesteden. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 1.000.000,- per jaar en dus € 6.000.000,- bij een totale potentiële looptijd van 6 jaar. Aangezien de te sluiten overeenkomst moet worden gekwalificeerd als raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet, zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden, voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken. Opdrachtgever biedt een omzetgarantie aan. Op moment van schrijven is deze omzetgarantie €200.000,- (exclusief btw) op jaarbasis. Waarbij de mogelijkheid is om twee maanden voor het einde van het volledige contractjaar de garantie naar boven of beneden toe aan te passen, gelet op de ervaringen van het huidige contractjaar en de prognoses voor het volgende contractjaar.
Interne identificatiecode: REO2025-0015
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie het beschrijvend document voor meer informatie over de kenmerken van de procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 1.000.000,- per jaar en dus € 6.000.000,- bij een totale potentiële looptijd van 6 jaar. Aangezien de te sluiten overeenkomst moet worden gekwalificeerd als raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet, zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden, voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken. Opdrachtgever biedt een omzetgarantie aan. Op moment van schrijven is deze omzetgarantie €200.000,- (exclusief btw) op jaarbasis. Waarbij de mogelijkheid is om twee maanden voor het einde van het volledige contractjaar de garantie naar boven of beneden toe aan te passen, gelet op de ervaringen van het huidige contractjaar en de prognoses voor het volgende contractjaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie het beschrijvend document.