438981-2022 - MededingingBelgië-Hasselt: Waterbouwwerkzaamheden
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Seine-Schelde. Kanaal Roeselare-Leie. Renovatie kaaimuur Vanden Avenne Ooigem.
Referentienummer: De Vlaamse Waterweg-ARW-21-005-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45240000 Waterbouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het project kadert in het Europees binnenvaartproject Seine-Schelde.
Het voorwerp van de opdracht is de renovatie van kaaimuur Vanden Avenne, gelegen aan de rechteroever van het Kanaal Roeselare-Leie te Ooigem.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233120 Wegenbouwwerken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding