43934-2026 - Resultaat
Nederland – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Levering afvalzakken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering afvalzakken
Beschrijving: Gemeente Den Haag is op zoek naar een leverancier voor de levering van afvalzakken.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000