CPV-code hoofdcategorie 15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
ZoRg (een samenwerkingsverband tussen vzw Werken Glorieux in Ronse en AZ Sint Elisabeth Zottegem) wenst voor de levering van vers vlees en gevogelte samen te werken met 1 leverancier die kwalitatieve producten levert en een betrouwbare service biedt.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen