De opdracht bestaat uit het afsluiten van een Raamovereenkomst ten behoeve van flexibele inhuur voor archeologische werkzaamheden bij de afdeling Leefomgeving.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de inhuur bedraagt naar verwachting circa €50.000 tot €150.000 per jaar.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen