43981-2023 - ResultaatNederland-Sneek: Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leerlingenvervoer
Referentienummer: SWF 21097A
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.1.4.
Korte beschrijving
Leerlingenvervoer: het in opdracht en met professionele taxi's vervoeren van kwetsbare leerlingen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
60120000 Taxidiensten, 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het gaat om ca 200 leerlingen.