2. Procedure
Procedure
Titel: Gebied Zuid-Holland Zuid - Realisatie Herstel Erosiekuilen Brug Hollandsch Diep van de HSL - Zuid K-007416
Beschrijving: De opdracht betreft het adviseren en realiseren van werkzaamheden om de erosiekuilen rondom de pijlers van de Brug Hollandsch Diep (BHD) van de HSL – Zuid. zie aanbestedingsdossier
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Realisatie Herstel Erosiekuilen Brug Hollandsch Diep van de HSL - Zuid K-007416
Beschrijving: Zie Bijlage bij aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf via TenderNed (aanbestedingsdossier)
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden