439984-2024 - Resultaat
Nederland – Ondersteunende diensten voor de overheid – Omgevingsmanagement
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Omgevingsmanagement
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is om per perceel een drietal marktpartijen te contracteren die deskundigheid en diensten kunnen leveren voor het uitvoeren van omgevingsmanagement. De totale opdracht heeft een ingeschatte omvang van circa € 5.000.000 over een periode van vier jaar. De opdracht is verdeeld in twee percelen, waarvan zowel perceel 1 als perceel 2 een omvang heeft van € 2.500.000. Binnen zowel perceel 1 als perceel 2 worden maximaal 3 Opdrachtnemers gecontracteerd. Per perceel verwachten we zo’n 40 opdrachten per jaar variërend in grootte van € 5.000 tot € 50.000. Opdrachtgever heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert Opdrachtgever de totale omvang van deze opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op €6.250.000. De Raamovereenkomst eindigt op 30 juni 2028 van rechtswege, of eerder, indien de maximale waarde van de Opdracht is bereikt.
Interne identificatiecode: 23-0088506
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Uitvoerend
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het verzorgen van diensten t.b.v. omgevingsmanagement en ondersteuning ten behoeve van de uitvoering van activiteiten in het fysieke domein. De totale opdracht heeft een ingeschatte omvang van circa € 5.000.000 over een periode van vier jaar. De opdracht is verdeeld in twee percelen, waarvan zowel perceel 1 als perceel 2 een omvang heeft van € 2.500.000. Binnen zowel perceel 1 als perceel 2 worden maximaal 3 opdrachtnemers gecontracteerd. Per perceel verwachten we zo’n 40 opdrachten per jaar variërend in grootte van 5.000 tot 50.000 euro.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De duur van de raamovereenkomst is twee jaar. Na deze looptijd bestaat er de mogelijkheid om de overeenkomst tweemaal met telkens 12 maanden te verlengen
Perceel: LOT-0002
Titel: Beleidsvorming
Beschrijving: Bij beleidsvorming gaat het om opgaven die nog niet in ruimtelijke/beleidsmatige concrete oplossingen zijn beschreven, maar openstaan voor de inbreng van bewoners (op basis van sociale aspecten/ authenticiteit) en op het gebied (domein) specifieke combinatie van opgaven. De opdracht bestaat uit het verzorgen van diensten betreffende het inzetten van omgevingsmanagers en ondersteunende diensten ten behoeve van de uitvoering van beleidsmatige projecten De totale opdracht heeft een ingeschatte omvang van circa € 5.000.000 over een periode van vier jaar. De opdracht is verdeeld in twee percelen, waarvan zowel perceel 1 als perceel 2 een omvang heeft van € 2.500.000. Binnen zowel perceel 1 als perceel 2 worden maximaal 3 opdrachtnemers gecontracteerd. Per perceel verwachten we zo’n 40 opdrachten per jaar variërend in grootte van 5.000 tot 50.000 euro.
Interne identificatiecode: 2