See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Inzet juristen
Beschrijving: De gemeente Den Haag heeft behoefte aan het inhuren van juristen voor verschillende soorten werkzaamheden. Het betreft de functies: Juridisch medewerker, HBO-opleiding, 3 jaar werkervaring, schaal 10 Junior jurist, HBO-opleiding, 1 jaar werkervaring, schaal 10 Medior Jurist, universitaire opleiding, 3 jaar werkervaring, schaal 11 Senior juridisch adviseur, universitaire opleiding, 5 jaar werkervaring, schaal 12 Senior juridisch expert en juridische manager, universitaire opleiding, 10 jaar werkervaring, schaal 13 Juridisch manager, universitaire opleiding, 10 jaar werkervaring, schaal 14 Juridisch manager, universitaire opleiding, 10 jaar werkervaring, schaal 15 De gemeente heeft voornamelijk juristen nodig met de volgende specialismen: Bestuursrecht algemeen Bestuursrecht voeren van verweer Bestuursrecht omgevingsrecht Bestuursrecht Woo Subsidierecht Bouwrecht Civielrecht algemeen Aanbestedingsrecht Opdrachtnemers dienen zowel kandidaten die in loondienst bij hen of een onderaannemers zijn te kunnen aanbieden als zzp-ers. Opdrachten onder leiding en toezicht worden toegekend aan kandidaten in loondienst.
Interne identificatiecode: DBV-23.253
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79111000 Juridisch advies
Aanvullende classificatie (cpv): 79140000 Juridische adviezen en informatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000