440161-2025 - Mededinging
Nederland – Peptische stoffen – EA Neoantigen Peptides for therapeutic purpose
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Neoantigen Peptides for therapeutic purpose
Beschrijving: zie bijlage 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33698300 Peptische stoffen
Aanvullende classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie bijlage nvt
Interne identificatiecode: 1