Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud verkeersmeubilair en tijdelijke verkeersvoorzieningen
Referentienummer: 2023-006448
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit het uitvoeren van beheer en onderhoud van verkeersmeubilair in twee fasen. Deel 1 bestaat uit het uitvoeren van de activiteiten op aangeven van de toezichthouder zoals in de Raamovereenkomst staan opgenomen en deel 2 bestaat uit het beheer en onderhouden van verkeersmeubilair op basis van kwaliteitsbeelden en het uitvoeren van de activiteiten op aangeven van de toezichthouder zoals opgenomen in de Raamovereenkomst.
Het één en ander conform het Programma van eisen (bijlage 4) en het Bestek inclusief bijlagen (bijlage 5).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair, 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie opdrachtomschrijving