440539-2022 - MededingingBelgië-Brugge: Software voor tijdregistratie of human reousrces
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Aankoop, onderhoud en implementatie van een personeelsplanningssysteem
Referentienummer: 2022/029
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72212450 Diensten voor ontwikkeling van software voor tijdregistratie of personele middelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
AZ Sint-Lucas vzw wenst een nieuw planningssysteem voor zijn personeel- en andere medewerkers aan te kopen en te implementeren. Hierbij ligt de focus vooral op het planningsgedeelte waarbij er zowel gebruik kan worden gemaakt van een planning, opgesteld door een planner van de respectievelijke dienst, of een systeem van zelfroosteren waarbij de medewerker zelf instaat voor het invullen van de planning binnen de bezettingsvereisten van de dienst waarop de medewerker tewerkgesteld is. Het systeem moet zodanig opgebouwd zijn dat alle relevantie Belgische sociale wetgeving bewaakt en geïmplementeerd is binnen de toepassing. De inschrijver onderhoudt en past ook het pakket aan bij nieuwe of wijzigingen aan bestaande wetgeving.
Belangrijk hierbij zijn ook de integratie met enerzijds het medewerkersbeheersysteem van AZ Sint-Lucas (eigen ontwikkeling), waarin alle medewerkers waaronder personeel, artsen, arts-assistenten, stagiairs, vrijwilligers en externen inclusief interims zijn opgenomen en anderzijds een integratie met het sociaal secretariaat voor de loonsverwerking (Liantis).
AZ Sint-Lucas heeft momenteel 1600 medewerkers die gepland worden door een 160-tal planners.