440567-2026 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – EA Schoonmaakdienstverlening, perceel 2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Schoonmaakdienstverlening, perceel 2
Beschrijving: Landstede Groep zoekt een partner voor schoonmaakdienstverlening voor onze locaties in perceel 2. €1.975.000 excl. BTW per jaar. €15.800.000 excl. BTW voor de gehele looptijd van de opdracht incl. verlengingen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: EMVI, beste prijs/kwaliteit verhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schoonmaakdienstverlening, perceel 2.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).