Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Collegezaalmeubilair Science Campus Fase 2A te Leiden
Referentienummer: UAF2202
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39100000 Meubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
De Universiteit Leiden is voornemens om een leverancier te contracteren voor het collegemeubilair voor de Science Campus te Leiden. Het meubilair bestaat hoofdzakelijk uit collegebanken- en tafels. Voor deze opdracht dient de levering te worden afgestemd met de architect, de aannemer en de eigenaar van het gebouw. Het Definitief Ontwerp dient als basis voor de opdracht en dient in samenwerking met de architect en aannemer verder te worden uitgewerkt. Flexibiliteit en aanpasbaarheid zijn daarom van groot belang. Voor meer informatie zie de selectieleidraad.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 39162000 Onderwijsuitrusting, 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
vier grote collegezalen (amfitheater) met een capaciteit van ca 1.500 personen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 12
Deze opdracht kan worden verlengd: neen