441231-2025 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – EU Aanbesteding Schoolmeubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EU Aanbesteding Schoolmeubilair
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om met minimaal twee en maximaal drie professionele leveranciers van schoolmeubilair een Raamovereenkomst te sluiten, zodat er een zo groot mogelijke keuzevrijheid is voor de individuele scholen. De opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is geraamd op €5.500.000,- (exclusief BTW); dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 2025-MEU303643
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: SCHOOLMEUBILAIR
Beschrijving: Zie Beschrijvend Document. De opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de overeenkomst is geraamd op €5.500.000,- (exclusief BTW); dit betreft nadrukkelijk een raming, aan deze waarde kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren.