See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Cyclisch onderhoud bomen
Beschrijving: De gemeente Zaanstad wenst een overeenkomst af te sluiten voor de uitvoering van het Cyclisch onderhoud bomen met een looptijd van 1 oktober 2024 t/m 31 december 2025. Er is sprake van een optie tot verlenging van 6 maal 1 jaar. De gemeente wenst met in totaal 4 aannemers, 1 overeenkomst per perceel af te sluiten. Het is niet toegestaan op meerdere percelen in te schrijven. Indien een aannemer inschrijft op meerdere percelen, kan dit leiden tot ongeldigheid en het niet verder in behandeling nemen van de inschrijvingen. Voor een uitgebreide omschrijving van de achtergronden, scope en omvang van de aan te besteden opdracht verwijzen wij naar de 4 RAW-raamovereenkomsten. De doelstellingen van de opdracht zijn: − Een veilig bomenbestand; − Een duurzaam en hoogwaardig bomenbestand dat voldoet aan de normen uit het Handboek bomen 2022. De opdracht bestaat uit 4 percelen: P1 - Snoeien bomen P2 - Regiewerkzaamheden bij calamiteiten bomen P3 - Boomveiligheidscontrole P4 - Nader Technisch onderzoek
Interne identificatiecode: 2024-79
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Snoeien bomen
Beschrijving: Perceel 1: Snoeien bomen a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Snoeiwerkzaamheden bosranden; c. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden in Gisib; d. Bijkomende werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten. Perceel 1: Snoeien bomen a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Snoeiwerkzaamheden bosranden; c. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden in Gisib; d. Bijkomende werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente Zaanstad wenst een overeenkomst af te sluiten voor de uitvoering van het Cyclisch onderhoud bomen met een looptijd van 1 oktober 2024 t/m 31 december 2025. Er is sprake van een optie tot verlenging van 6 maal 1 jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Regiewerkzaamheden bij calamiteiten bomen
Beschrijving: Perceel 2: Regiewerkzaamheden bij calamiteiten bomen: a. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden; b. Werkzaamheden aan bomen als gevolg van calamiteiten; c. Bijkomende werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten. Perceel 2: Regiewerkzaamheden bij calamiteiten bomen: a. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden; b. Werkzaamheden aan bomen als gevolg van calamiteiten; c. Bijkomende werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Nader Technisch onderzoek
Beschrijving: Perceel 4: Nader Technisch onderzoek a. Nader Technisch Onderzoek; b. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden; c. Bijkomende werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten. Perceel 4: Nader Technisch onderzoek a. Nader Technisch Onderzoek; b. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden; c. Bijkomende werkzaamheden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 4