441317-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van schepen – 31199158 Risicogestuurd onderhouden vaartuigen RWS 70 serie Rijksrederij
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31199158 Risicogestuurd onderhouden vaartuigen RWS 70 serie Rijksrederij
Beschrijving: Onderhavige aanbesteding heeft betrekking op het uitvoeren van het vaste onderhoud, het uitvoeren van het variabele onderhoud en het verzorgen en in stand houden van een storingsdienst ten behoeve van de RWS 70 vaartuigen. Zie korte beschrijving.
Interne identificatiecode: 31199158
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhavige aanbesteding heeft betrekking op het uitvoeren van het vaste onderhoud, het uitvoeren van het variabele onderhoud en het verzorgen en in stand houden van een storingsdienst ten behoeve van de RWS 70 vaartuigen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het contract kan optioneel door Opdrachtgever vier keer met maximaal 6 kalendermaanden per keer worden verlengd. De optionele verlengingen van elk 6 maanden kunnen door Opdrachtgever ook per maand worden opgedragen.