441393-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Reiniging- en Inspectie Riolering 2024-2028 Gemeente Leeuwarden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reiniging- en Inspectie Riolering 2024-2028 Gemeente Leeuwarden
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzakelijk uit het uitvoeren van camera-inspecties in vrijverval riolering en het reinigen van vrijverval riolering en inspectieputten. Zie leidraad
Interne identificatiecode: 2024-090547
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Reiniging- en Inspectie Riolering
Beschrijving: Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1