Het betreft een Uitgebreide Gevaren Verzekering op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, (indien van toepassing) bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van de Regionaal Opleidingen Centrum Nijmegen en Omstreken.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De verzekering omvat een verzekerde waarde van €180.265.837,00.