2. Procedure
Procedure
Titel: Zakelijke boeken en Abonnementen
Beschrijving: Levering van boeken (zakelijk/vakliteratuur) en leveren en beheren van abonnementen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: ROCN414
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 79980000 Abonnementsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vakliteratuur en abonnementen
Beschrijving: Leveren zakelijke boeken/vakliteratuur en leveren en beheren abonnementen Betreffende alle locaties ROC Nijmegen, zie verder aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1