442057-2023 - ResultaatBelgië-Grobbendonk: Vrachtwagens met hoogwerker
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
VRACHTWAGEN MET AUTOLAADKRAAN EN CONTAINEROPTREK
Referentienummer: Grobbendonk-FIM - SVG - 2023-164-F03_1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34142100 Vrachtwagens met hoogwerker
II.1.4.
Korte beschrijving
Het lokaal bestuur van Grobbendonk wenst over te gaan tot de aankoop van een vrachtwagen met autolaadkraan en containerhaakarmsysteem. De vrachtwagen zal gebruikt worden voor het ophalen van grond, afval, sluikstort, groot huisvuil, snoeihout, bladeren, enz...
Tevens zal de vrachtwagen ingezet worden voor algemeen containertransport (afvoeren van fracties afkomstig van het gemeentelijk recyclagepark.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
vrachtwagen met autolaadkraan en containeroptrek