442251-2026 - Resultaat
Nederland – Kopen of verkopen van grond – Raamovereenkomst Grondexploitatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Grondexploitatie
Beschrijving: Het grondbeleid van de gemeente Bernheze is erop gericht om met een flexibele en doelgerichte inzet van instrumenten de gemeentelijke ambities op het gebied van wonen, leefbaarheid, duurzaamheid, economie en bereikbaarheid te realiseren, met bijzondere aandacht voor voldoende en betaalbare woningen en het vergroten van de leefbaarheid in alle kernen. Met de inkoop van de dienst grondverwerving wordt ondersteuning ingekocht om bovengenoemde doelstelling te realiseren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Europese procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70122000 Kopen of verkopen van grond
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst met de grondverwerver wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 4 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.