442369-2024 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Architectuuropdracht – ontwerp tot verwezenlijking van een nieuwbouw Centrum Integrale Gezinszorg ‘CIG De Merode’ van vzw Ter Loke te Herentals
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Architectuuropdracht – ontwerp tot verwezenlijking van een nieuwbouw Centrum Integrale Gezinszorg ‘CIG De Merode’ van vzw Ter Loke te Herentals
Beschrijving: Architectuuropdracht – ontwerp tot verwezenlijking van een nieuwbouw Centrum Integrale Gezinszorg ‘CIG De Merode’ van vzw Ter Loke te Herentals. Gedetailleerde beschrijving in het bestek .
Interne identificatiecode: TL/2024/02
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TL/2024/02 - 1
Beschrijving: Architectuuropdracht – ontwerp tot verwezenlijking van een nieuwbouw Centrum Integrale Gezinszorg ‘CIG De Merode’ van vzw Ter Loke te Herentals
Interne identificatiecode: 1