2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Ombouw hulpverlenende voertuigen Incidentenbestrijding
Beschrijving: LET OP: Dit is een rectificatie van TenderNed nummer:535008. ProRail heeft behoefte aan dienstverlening die voorziet in het voorbereiden, uitvoeren en in stand houden van op maat gemaakte totaaloplossingen op het gebied van voertuigaanpassingen, specifiek voor de hulpverlenende voertuigen van Incidentenbestrijding (ICB). Het doel van deze aanbesteding is om met één partij een raamovereenkomst te sluiten betreffende Ombouw hulpverlenende voertuigen Incidentenbestrijding. De Raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar met vier (vier) keer een optie tot verlenging met één (1) jaar. De maximale looptijd komt hiermee op acht (8) jaar. De totale maximale waarde van deze opdracht is vastgesteld op een initiële waarde van €7.048.500,- exclusief €736.116,- onvoorzien en exclusief indexering, prijspeil 2026. Aan deze opgave van aantallen kunnen geen rechten worden ontleend en er geldt geen enkele afnamegarantie. Dit bedrag fungeert als een plafond, zonder enige verplichting tot daadwerkelijke afname.
Interne identificatiecode: 598217
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114100 Hulpdienstvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34300000 Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: ProRail heeft behoefte aan dienstverlening die voorziet in het voorbereiden, uitvoeren en in stand houden van op maat gemaakte totaaloplossingen op het gebied van voertuigaanpassingen, specifiek voor de hulpverlenende voertuigen van Incidentenbestrijding (ICB). Het doel van deze aanbesteding is om met één partij een raamovereenkomst te sluiten betreffende Ombouw hulpverlenende voertuigen Incidentenbestrijding. De Raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar met vier (vier) keer een optie tot verlenging met één (1) jaar. De maximale looptijd komt hiermee op acht (8) jaar. De totale maximale waarde van deze opdracht is vastgesteld op een initiële waarde van €7.048.500,- exclusief €736.116,- onvoorzien en exclusief indexering, prijspeil 2026. Aan deze opgave van aantallen kunnen geen rechten worden ontleend en er geldt geen enkele afnamegarantie. Dit bedrag fungeert als een plafond, zonder enige verplichting tot daadwerkelijke afname.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -