2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van zuivel 2027-2028
Beschrijving: Deze opdracht betreft de aankoop van zuivel en kaas voor een periode van minstens 2 jaar.
Interne identificatiecode: PPP0VF-151/6102/2026/015 IDS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15550000 Diverse zuivelproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zuivel 2027-2028
Interne identificatiecode: 2026/011 IDS_1