2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: Opdracht voor beveiligingsdienstverlening in de panden van Aanbestedende dienst Beveiligingsdienstverlening in 23 locaties van Aanbestedende dienst.
Interne identificatiecode: MC-25-BV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Opdracht voor de uitvoering van de Beveiligingsdiensten voor RN
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 opties tot verlenging