2. Procedure
Procedure
Titel: Parkeerverwijssysteem Wijchen
Beschrijving: De gemeente Wijchen wil een bedrijfsklaar end-to-end werkend dynamisch parkeerverwijssysteem inclusief parkeermanagementsysteem opgeleverd krijgen. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het ontwerpen en realiseren van de volledige keten inclusief bebording, sensoren, datacommunicatie, energievoorziening, software en beheer & onderhoud. Hierbij wordt onderscheid gemaakt tussen werkzaamheden aan bestaande voorzieningen en nieuwe voorzieningen. Bandbreedte 700.000 - 950.000 euro (aanleg plus 10 jaar onderhoud)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98351000 Beheersdiensten van parkeerruimte
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Realisatie en onderhoud parkeerverwijssysteem
Beschrijving: Realisatie en onderhoud parkeerverwijssysteem
Interne identificatiecode: 1