442952-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – 1-D-0040512-26 Reinigen van rioolstrengen
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-D-0040512-26 Reinigen van rioolstrengen
Beschrijving: betreft het reinigen van rioolstrengen in beheer van de Gemeente Rotterdam
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: https://s2c.mercell.com/today/220688
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 600 kilometer