CPV-code hoofdcategorie 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft het drukken en leveren van gepersonaliseerd drukwerk ‘op afroep’ in huisstijl van de UGent: enveloppen, visitekaarten en groetenkaarten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen