2. Procedure
Procedure
Titel: Adviesdiensten Baggeren Regulier 2026 (DIG-17863)
Beschrijving: De aanbesteding betreft de voorbereidende werkzaamheden (zie Bijlage 1.1 Programma van Eisen, Inleiding) welke benodigd zijn voor de uitvoering en oplevering van de baggerwerkzaamheden voor project ‘Baggeren Regulier 2026’. Opdrachtnemer wordt geacht het PvE integraal samen te lezen met het Scope-document (Bijlage 2.1). Het scope-document bevat een (algemene) beschrijving van de opdracht. Het PvE bevat de eisen die Opdrachtgever stelt bij de uitvoering van die opdracht.
Interne identificatiecode: DIG-17863
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Adviesdiensten Baggeren Regulier 2026
Interne identificatiecode: 1