2. Procedure
Procedure
Titel: IT-ondersteuning t.b.v. Eisenmanagement
Beschrijving: Eisenmanagement Later in te vullen
Interne identificatiecode: 2024-SB-164
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie offerteaanvraag
Interne identificatiecode: 1